Press "Enter" to skip to content

مرگ مظلومانه راننده خاور در اتوبان

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، جلال ملکی  گفت: ساعت۱۳:۱۹دقیقه امروز آتش نشانان ایستگاه ۱۱۱ درجریان محبوس شدن فردی دریک خودروی خاور که در خیابان عاشری واقع در کیلومتر ۱۰ مسیرغرب به شرق اتوبان مخصوص کرج پارک شده بود، قرار گرفتند.

وی در ادامه افزود: در بررسی‌های اولیه مشخص شد راننده که فردی ۵۲ ساله بود شب گذشته خودروی خود را در کنار خیابان پارک کرده و متاسفانه به دلیل سردبودن هوا بدون توجه به نکات ایمنی اقدام به روشن کردن پیک نیک در داخل خودرو می‌کند و به همین دلیل دچار گاز گرفتگی شده است.

سخنگوی آتش نشانی شهر تهران گفت: آتش نشانان بلافاصله دست به کار شده و پس از باز کردن در خودرو راننده را به بیرون منتقل و تحویل عوامل اورژانس می‌دهند که متاسفانه در همان معاینات اولیه مشخص شد مرد ۵۲ ساله جان خود را از دست داده است. طبق شواهد ومدارک و بررسی‌های اولیه از آن حکایت داشت که به احتمال زیاد بسته بودن در‌ها و راه‌های ورودی هوا باعث خفگی راننده با گاز مونوکسید کربن شده، اما برای گمان زنی دقیق باید منتظر نظریه پزشکی قانونی بود.
مرگ مظلومانه راننده خاور در اتوبان
سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران با بیان اینکه متاسفانه در سال‌های گذشته نیز شاهد این موارد هولناک بودیم افزود: به رانندگان محترم توصیه می‌کنیم هیچ وقت برای گرم کردن اتاقک خودروی خود از پیک نیک استفاده نکنند چراکه این کار هم باعث بروز آتش سوزی در خودرو و هم باعث گازگرفتگی آن‌ها شده وجان آن‌ها را به خطر می‌اندازد. حدالمقدور برای استراحت‌های شبانه از مسافرخانه و هتل‌ها استفاده کنند.


برای خواندن کل خبر از مرجع خبر بر روی این لینک کلیک نمایید
دسته بندی: